• Dick Martens

Sportprogramma HoogenLaag.nl

RENKUM-WAGENINGEN In de bekercompetitie bij de voetbalamateurs gaan de beslissingen vallen in de diverse poules dit weekend vallen.De hockeycompetitie en de korfballers gaan op voor hun tweede competitiewedstrijd en ook de rugbycompetitie gaat weer van start. Ook wordt er een start gemaakt met de Nationale Sportweek. Onderstaand het programma van de diverse sportwedstrijden in de gemeenten Renkum en Wageningen.

HOCKEY 

vrouwen

Schaerweijde - WMHC  zo-12.45 uur

mannen

HC Zeewolde - WMHC  zo-14.45 uur

MHCO - MHC Leuwarden  zo-14.30 uur

KORFBAL

De Meeuwen - KV Wageningen  za-15.30 uur

DKOD - Olympus '58  za-15.30 uur (Doelum - Renkum)

KV Wageningen 9 - Débaldérin  za-17.30 uur

PADDEL

Nederlands padelkampioenschap voorjaarscompetitie

Eémalig bij RTV Bakkershaag - Renkum

Rekre Sport Padel 1 - Veenhorst PadelTotaal 1  z0 - 10.00-14.00 uur

RUGBY

mannen

USRS - RC Wageningen  zo-13.00 uur

SOFTBAL

vrouwen

Blue Socks - Matchmakers  zo-11.00 uur

Domstad Dodgers - Matchmakers  ma-18.30 uur

mannen

Wombats - Matchmakers  vrij-21.00 uur

Matchmakers - Red Caps  ma-18.30 uur (Sportpark De Zoom - Wageningen)

VOETBAL

Competitie -

zaterdag

WHC - Duno  14.30 uur

Zondag

PEC Zwolle - Vitesse  16.45 uur

Beker

zaterdag:

Kesteren - Wvv Wageningen  14.30 uur

SKV - VV Barneveld  15.00 uur

GVC - Cito  15.00 uur

Woezik - OVC '85  14.00 uur

ESA - Wodanseck  14.30 uur

WAVV - De Merino's  17.00 uur

Zondag

DIO '30 - ONA '53  14.00 uur

RVW - DSZ  14.00 uur

Dinsdag (18 september)

Redichem - FC Lienden  20.00 uur

Beuningse Boys - CHRC  14.00 uur

VOLLEYBAL

vrouwen

Invicta - Scylla  di-20.00 uur (Sporthal De Vlinder - Wageningen)

SDS - Nuovo  ma-19.30 uur

mannen

Langhenkel/HFC - Invicta  woe-20.45uur

Nationale Sportweek Renkum

Locatie: MFC Doelum

Zaterdag 15 september: Opening: 13.00 uur door wethouder Marinka Mulder

Clinics, demonstraties, wedstrrijden van verschillende verenigingen.

Programma: www.renkum.nl/sportweek