• Dick Martens

Poulefase bekercompetitie afgerond

WAGENINGEN-RENKUM Afgelopen weekend zijn de laatste poulewedstrijden in de bekercompetitie in de strijd om de KNVB beker voor amateurs gespeeld.

 

Het Doorwerthse Duno bereikte, hoewel er nog een derde poulewedstrijd gespeeld moet worden, door de tweede (ruime) zege al de volgende ronde. Ook WAVV deed goede zaken, door een even verrassende als verdiende zege te behalen op eersteklasser Bennekom.

 

Ook het Oosterbeekse OVC '85, ONA '53 en SKV wonnen beide poulewedstrijden en hebben dus eveneens goede vooruitzichten om de volgende ronde te gaan bereiken.

In Groep 2-09 is de strijd nog niet beslist. Daarin worden de eerste twee posities ingenomen door Otterlo (2-6) en Redichem (2-4). Beide ploegen spelen zaterdag (17 september) tegen elkaar in Otterlo. Pikant detail daarbij is dat de huidige trainer van Otterlo, Maarten Kerkhof, jarenlang de scepter zwaaide bij Redichem en de huidige trainer van Redichem, Fred van Zutphen, die Kerkhof bij Redichem opvolgde is inwoner van Otterlo en trainde de club uit zijn woonplaats ook al eens.

 

Na de laatste poulewedstrijden worden de uitslagen en (eind)standen bijgewerkt.

 

Groep 1-L84

 

1e ronde:

AVW '66 - DVC '26  1-0

WSV - Duno 1-4

 

2e ronde:

Duno - AVW '66  5-1

DVC '26 - WSV 0-3

 

3e ronde

 

Duno -  DVC '26  6-1

AVW '66 - WSV  17.00 uur

 

Eindstand:

1. Duno 3-9 (15-3)

2. WSV 2-3 (4-4)

3. AVW '66 2-3 (2-5)

4. DVC '26 3-0 (1-10)

 

 

Groep 1-L95

 

1e ronde:

Lunteren - WAVV  1-2

Bennekom - Roda '46  0-0

 

2e ronde:

Roda '46 - Lunteren 0-0

WAVV - Bennekom 1-0

 

3e ronde:

Lunteren - Bennekom  3-4

Roda '46 - WAVV  

 

Eindstand:

1. WAVV  2-6 (3-1)

2. Roda '46  2-2 (0-0)

3. Bennekom  3-4 (4-4)

4. Lunteren  3-1 (4-6)

 

 

Groep 2-02

1e ronde:

Oranje Blauw - vv Keizerstad 1-3

Echteld - OVC '85 2-3

 

2e ronde:

OVC '85 - Oranje Blauw  3-1

vv keizerstad - Echteld  nnb

 

3e ronde

Echteld - Oranje Blauw  0-2

Vv keizerstad - OVC '85 3-8

 

Eindtand:

1. OVC '85  3-9 (14-6)

2. vv Keizerstad  2-3 (6-9)

3. Oranje Blauw  3-3 (4-6)

4. Echteld   2-0 (2-6)

 

 

Groep 2-05

 

1e ronde:

Wvv Wageningen - vv Ede/Victoria  3-2

Fortissimo - Terschuurse Boys 0-2

 

2e ronde:

Terschuurse Boys - Wvv Wageningen  5-0

Vv Ede/Victoria - Fortissimo  1-1

 

3e ronde:

Terschuurse Boys - Ede/Victoria  5-2

Wvv Wageningen - Fortissimo  3-5

 

Eindtand:

1. Terschuurse Boys  3-9 (12-2)

2. Fortissimo  3-4 (6-6)

3. Wvv Wageningen  3-3 (6-12)

4. Ede/Victoria  3-1 (5-9)

 

 

Groep 2-09

 

1e ronde:

SV Otterlo - Woezik 6-0

Redichem - Wodanseck 4-4

 

2e ronde:

Wodanseck - SV Otterlo  0-1

Woezik - Redichem  0-4

 

3e ronde:

Wodanseck - Woezik  5-0

SV Otterlo - Redichem  2-1

 

Eindstand:

1. Otterlo  3-9 (9-1)

2. Wodanseck  3-4 (9-5)

3. Redichem  3-4 (9-6)

4. Woezik  3-0 (0-15)

 

 

Groep 2-22

 

1e ronde:

DVS '33 2 - Rood-Wit '58  3-0

De Veluwse Boys - SKV 1-8

 

2e ronde:

Rood-Wit '58 - De Veluwse Boys  2-0

SKV - DVS '33 2  3-0

 

3e ronde:

De Veluwse Boys - DVS '33 2  0-5

Rood Wit '58 - SKV  1-1

 

Eindstand:

1. SKV   3-7 (12-2)

2. DVS '33 2  3-6 (8-3)

3. Rood-Wit '58  3-4 (3-4)

4. De Veluwse Boys  3-0 (1-15)

 

 

Groep 3-15

 

1e ronde:

RVW - Roda '28 0-7

Beuningse Boys - SCD '33 0-0

 

2e ronde:

RODA '28 - Beuningse Boys  3-1

SCD '33 - RVW  1-3

 

Stand:

1. Roda '28  2-6 (10-1)

2. Beuningse Boys  2-3 (9-3)

3. RVW  2-3 (3-8)

4. SCD '33  2-0 (1-11)

 

Programma:

Zondag 17 september:

SCD '33 - RODA '28  14.00 uur

RVW - Beuningse Boys  14.00 uur

 

 

Groep 3-22

 

1e ronde:

DIOSA - Hatert 1-3

AVIOS/DBV - CHRC 3-3

 

2e ronde:

Hatert - AVIOS/DBV  1-0

CHRC - DIOSA  3-1

 

Stand:

1. Hatert  2-6 (4-1)

2. CHRC  2-4 (6-4)

3. AVIOS/DBV  2-1 (3-4)

4. DIOSA  2-0 (2-6)

 

Programma:

Zondag 17september:

CHRC -Hatert  14.00 uur

DIOSA - AVIOS/DBV 14.30 uur

 

 

Groep 3-61

 

1e ronde:

FC Jeugd - Unitas '28 3-3

ONA53 - Arnhemia 2-0

 

2e ronde:

Arnhemia - FC Jeugd  1-4

Unitas '28 - ONA '53  2-5

 

Stand:

1. ONA '53  2-6 (7-2)

2. FC Jeugd  2-4 (7-4)

3. Unitas '28  2-1 (5-8)

4. Arnhemia  2-0 (1-6)

 

Programma:

Zondag 17 september

ONA '53 - FC Jeugd  14.00 uur

Unitas '28 - Arnhemia  14.30 uur

 

Foto: WAVV versloeg zaterdag verrassend eersteklasser Bennekom. In Wageningen werd het 1-0.